Nemzetközi Tanártalálkozó a Kodolányi János Gimnázium és Szakgimnáziumban

2016. október 5-8 között Nemzetközi tanártalálkozót szervezett iskolánk az „Innovate to Create”/Újítva alkoss/ című Erasmus+ pályázat megvalósításának következő szakaszaként.

Vendégeink a londoni Regent High School, a kaisreslauterni IGS Bertha von Suttner valamint a spanyolországi Mallorcán található, manacori IES Mossen Alcover iskolákból érkeztek azzal a céllal, hogy a projektben eddig elért eredményeket értékeljék, valamint a soron következő manacori diáktalálkozó eseményeit előkészítsék, részleteit egyeztessék.

A nemzetközi tanártalálkozó részeként iskolánk 10./a osztályos tanulói angol nyelvű idegenvezetéssel mutatták be városunk, Székesfehérvár történelmét és nevezetességeit. Mészáros Attila alpolgármester úr a város nevében is köszöntötte vendégeinket a Városháza Dísztermében.


Sajtómegjelenések:

 

csoportkep

workinghard
interviewdissemination inthetowncentre
Copyright © 2009 Kodolányi János Gimnázium és Szakgimnázium
H-8000 Székesfehérvár, Szabadságharcos út 57. Tel: 22/502-331
Impresszum

EFOP LOGO