MENZA

Tisztelt Szülők! Kedves Tanulók!

Iskolánkban a 2019/2020-as tanévben új vendéglátóssal, megújult ízvilággal várjuk diákjainkat.

A tanulók továbbra is az intézmény mellett található YBL épületben tudnak étkezni tanítási napokon 11:45-15.00-ig

A menza díja 2019.09.01-től:

A teljes áras étkezés ára: 760.-Ft/adag

A kedvezményes étkezés ára: 380.-Ft/adag

2019. szeptember hónapra a menza igénylése és fizetése a tankönyvosztással egyidőben történik.

5-9.évfolyam augusztus 29.

10-12.évfolyam augusztus 30.

A kedvezményes étkezéshez szükséges igazolásokat kérjük hozza magával!

MENZA BEFIZETÉS 2019/2020 TANÉVBEN

Iskolánkban lehetőség van kedvezményes áru étkezés igénybevételére (MENZA). A tanulók az intézmény mellett található YBL épületben tanítási napokon 11:45-15:00-ig ebédelhetnek.

A menza megrendelése minden hónap végén történik az előre meghirdetett időpontokban. CSAK EZEKEN A NAPOKON TUDUNK MEGRENDELÉST ELFOGADNI!

A megrendelési időpont előtt a következő hónap étlapja felkerül az iskola honlapjára, valamint a befizetés helyszínén is kihelyezésre kerülnek.

A megrendeléssel egy időben kell az ebédet befizetni, de arra is van lehetőség, hogy legkésőbb a következő hónap 10-éig történjen meg a befizetés.

A megrendelést akkor is le kell adni, ha a tanuló beteg, vagy egyéb ok miatt nem tartózkodik az iskolában a megrendelési napokon. Ebben az esetben a honlapról letöltött étlapot e-mailben vagy más módon (osztálytárs, testvér) kell eljuttatni az iskolába.

Kedvezmény igénybevételére (nagy családos, tartós betegség, rendszeres gyermekvédelmi kedvezmény) akkor van lehetőség, ha a tanév megkezdésekor a gazdasági irodában a kedvezméynre való jogosultságot igazolják, illetve a szükséges dokumentumokat kitöltik.

Amennyiben a tanuló beteg, vagy egyéb ok miatt nem tudja a megrendelt ebédet elfogyasztani, lehetőség van lemondásra maximum a megelőző napon 14:00 óráig.

A lemondás CSAK az alábbi telefonszámokon történik: 22/502-555, 22/348-366.

Kérjük, figyeljék az iskolában elhelyezett tájékoztatást is, mert a menzarendelés és a fizetés csak az előre megadott napokon lesz lehetséges.

Amennyiben a tanuló az adott napokon nem tartózkodik az iskolában, az étlap leadását abban az esetben is meg kell oldani (osztálytárs, e-mail), mert az étterem felé le kell jelenteni. A díj befizetése történhet később is.

Megértésüket köszönjük!

Gazdasági Iroda