Iskolánk csapata nyerte a Schermann Ede emlékére rendezett városi tornaversenyt

Iskolánk csapata nyerte a Schermann Ede emlékére rendezett városi középfokú tanintézetek 2017/2018 tanévi fiú háromszeres tornaversenyt. A Vasvári Pál Gimnáziumban tartott versenyen a második a Ciszterci Szent István Gimnázium, harmadik az Árpád Szakgimnázium és Szakközépiskola csapata lett, megelőzve a Tóparti és a Vasvári Gimnázium négyeseit.

A csapat tagjai: Kiss Péter (9.A), Fliszár Botond (9.A), Czifrus Richárd (9.A), Lehotai Norbert (10.A)

Egyéni eredmények:

Kiss Péter Mihály: gyűrű, szekrény 1. hely, talaj 3. hely
Lehotai Norbert: talaj 1.hely, gyűrű 3. hely
Fliszár Botond: talaj 2. hely, szekrény 3. hely

GRATULÁLUNK!

tornaverseny

Copyright © 2009 Kodolányi János Gimnázium és Szakgimnázium
H-8000 Székesfehérvár, Szabadságharcos út 57. Tel: 22/502-331
Impresszum